Clubpubquiz TVS

CLUBPUBQUIZ bij TVSchaarsbergen !

Weet je alles over tennis en TV Schaarsbergen of wi je daar juist meer van weten? Competitief of meer recreatief ingesteld? Dan  had je mee kunnen doen aan de leuke, eerste de beste pubquiz bij onze club. Op 19 maart 2018, aansluitend aan de ledenvergadering, heeft quizmaster Stephen Hawkeye de conditie van ieders tennisbrain op de proef gesteld. Afkijken of googlen werd bestraft met puntverlies. Andere teams verkeerd voorzeggen was wel toegestaan. Er werd compact gespeeld, zonder let. “Deelnemen is belangrijker dan verliezen!”

 

 

 

 

 

 

Zie ook het fotoalbum elders op deze site

ALV 19 maart 2018

  • DSC_0987

View more photos →

No Replies to "Clubpubquiz TVS"


    Got something to say?

    Some html is OK

    Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.