Competitie

Speelschema voorjaarscompetitie 2018 TVS

Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond 2e klasse – Afdeling 3
Spelers: Wedstrijd Datum Thuis Uit
Aart Schrevel 1 vr 6-4 LEUTH 1 SCHAARSBERGEN 1
Willem Rosier 2 vr 13-4 SCHAARSBERGEN 1 VORMER 1
Ger Gubbels 3 vr 20-4 BEMMEL 1 SCHAARSBERGEN 1
Stefan van Hezewijk© 4 vr 11-5 SCHAARSBERGEN 1 BEEKHUIZEN 1
Arthur Neher 5 vr 18-5 DE GROENE KAMER 1 SCHAARSBERGEN 1
Charles van der Horst 6 vr 25-5 SCHAARSBERGEN 1 BEMMEL 2
 Jeroen Rudolphie (reserve) 7 vr 1-6 SCHAARSBERGEN 1 DE HAANENBERGH 1
Dames dubbel 17+ Dinsdag Ochtend 3e klasse – Afdeling 5
Spelers: Wedstrijd Datum Thuis Uit
Jetty Altena© 1 di 10-4 vrij
Carla Sluiter 2 di 17-4 COLUMBAE 2 SCHAARSBERGEN 1
Dorien van Benten 3 di 24-4 SCHAARSBERGEN 1 SWIFT 1
Ria Weise 4 di 8-5 HERVELD 2 SCHAARSBERGEN 1
Sietske Annema 5 di 15-5 DE STUW 1 SCHAARSBERGEN 1
6 di 22-5 SCHAARSBERGEN 1 LINDENHOLT 2
7 di 29-5 DUNO 3 SCHAARSBERGEN 1
Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond 1e klasse – Afdeling 1
Spelers: Wedstrijd Datum Thuis Uit
Hilde Bongers 1 vr 6-4 LAREN 1 SCHAARSBERGEN 1
Marijke Bouwman© 2 vr 13-4 SCHAARSBERGEN 1 SHOT 1
Sandra Broertjes 3 vr 20-4 SCHAARSBERGEN 1 TEN MEDEL 1
Wilma de Neeff 4 vr 11-5 SCHAARSBERGEN 1 LAREN 1
Paulien Verhoeven 5 vr 18-5 SHOT 1 SCHAARSBERGEN 1
6 vr 25-5 TEN MEDEL 1 SCHAARSBERGEN 1
Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond 3e klasse – Afdeling 11
Spelers: Wedstrijd Datum Thuis Uit
Lianne Konings 1 vr 6-4 SCHAARSBERGEN 1 ZELHEM 1
Tamara Linnartz 2 vr 13-4 DE GROENE KAMER  2 SCHAARSBERGEN 1
Leny Brouwer © 3 vr 20-4 SCHAARSBERGEN 1 VIJVERBERG 1
Toos Waegemaekers 4 vr 11-5 vrij
Jenny Brouwer 5 vr 18-5 DE LAAK 1 SCHAARSBERGEN 1
Saskia Janssen 6 vr 25-5 SCHAARSBERGEN 1 DE DOES 1
Henriette Giesbers 7 vr 1-6 PRESIKHAAF 1 SCHAARSBERGEN 1
Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond 3e klasse – Afdeling 15
Spelers: Wedstrijd Datum Thuis Uit
Marijke Mulder 1 vr 6-4 SCHAARSBERGEN 1 DE HOVEN 1
Marjolijn Snater 2 vr 13-4 RUURLO 5 SCHAARSBERGEN 1
Paul Dijkhuizen © 3 vr 20-4 SCHAARSBERGEN 1 KERSCHOTEN 1
Willem Kampschreur 4 vr 11-5 ALTB 3 SCHAARSBERGEN 1
5 vr 18-5 SCHAARSBERGEN 1 DEVENTER 1
6 vr 25-5 UGCHELEN 1 SCHAARSBERGEN 1
7 vr 1-6 DIEREN 1 SCHAARSBERGEN 1
Gemengd 17+ Zaterdag 3e klasse – Afdeling 13
Spelers: Wedstrijd Datum Thuis Uit
Annemieke Molster 1 za 7-4 DE DOES 1 SCHAARSBERGEN 1
Natasja Kapitein© 2 za 14-4 SCHAARSBERGEN 1 ANGEREN 1
Sven Huyben 3 za 21-4 GENDT 2 SCHAARSBERGEN 1
Jaap Groenendijk 4 za 5-5 SCHAARSBERGEN 1 DE SPRONG 2
Martijn Kruisweg 5 za 12-5 ALTB 1 SCHAARSBERGEN 1
Mireille Hulshof 6 za 26-5 SCHAARSBERGEN 1 HET ELDERINK 2
7 za 2-6 SEVEN AEREN 7 SCHAARSBERGEN 1
Gemengd 17+ Zaterdag 3e klasse – Afdeling 12
Spelers: Wedstrijd Datum Thuis Uit
Robbert de Koning© 1 za 7-4 ALTB 2 SCHAARSBERGEN 2
Hanneke Jansen 2 za 14-4 SCHAARSBERGEN 2 DE LAAK 1
Karin den Haan 3 za 21-4 HET ELDERINK 1 SCHAARSBERGEN 2
Brent Bongers 4 za 5-5 SCHAARSBERGEN 2 GROENLO 2
Paul van Velthoven 5 za 12-5 BEEKHUIZEN 4 SCHAARSBERGEN 2
6 za 26-5 SCHAARSBERGEN 2 DE SPRONG 3
7 za 2-6 WINTERSWIJK 2 SCHAARSBERGEN 2

 

Naar www.knltb.nl:

knltb_logo_rgb_lig(1)[1]

zoek hier je competitie schema en uitslagen

 

Of download de MijnKnltb-app op je smartphone

Voorbeeld van de MijnKnltb-app: