Update 11 januari: banen niet meer bespeelbaar

Het tennisseizoen 2019 is voorbij. De banen 5 & 6, die nog zo lang mogelijk open zijn gehouden, zijn niet meer bespeelbaar door de nattigheid, de vele kuilen en de vorst. Om de banen te sparen worden ze maandag 13 januari opgeruimd (netten weg, banken eraf en lijnen eruit).
Daarmee komt een eind aan het tennisseizoen 2019, dat al met al 9 maanden heeft kunnen duren en velen tennisplezier heeft bezorgd.

Op naar het volgende seizoen. We hopen eind februari een begin te kunnen maken met de preparaties voor seizoen 2020. Als Moeder Natuur ons welgevallig is, dan hopen wij de banen eind maart weer speelklaar te kunnen opleveren.

Tip: overdag kun je als lid van TV Schaarsbergen natuurlijk wel nog op het  smashcourt van TV de Hoogkamp spelen !

No Replies to "Update 11 januari: banen niet meer bespeelbaar"


    Got something to say?

    Some html is OK

    Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.